Chorwacja – plaże dla naturystów

Chorwacja – plaże dla naturystów
Chorwacja – plaże dla naturystów
Chorwacja – plaże dla naturystów
Chorwacja – plaże dla naturystów
Chorwacja – plaże dla naturystów
Chorwacja – plaże dla naturystów
  • Chorwacja – plaże dla naturystów
  • Chorwacja – plaże dla naturystów
  • Chorwacja – plaże dla naturystów
  • Chorwacja – plaże dla naturystów
  • Chorwacja – plaże dla naturystów
  • Chorwacja – plaże dla naturystów

Plaża 'Konversada' w pobliżu Vrsaru

Na południe od Vrsaru, przy wjeździe do Kanału Limskiego znajduje się plaża nudystyczna Konversada oraz kemping i osiedle turystyczne o tej samej nazwie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ tutejsza plaża ma odcinki piaszczyste, skaliste, a także betonowe. Plaża wyróżniona została Błękitną Flagą i oferuje liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Wyspa Rab – plaża 'Sahara' w Loparze

W Loparze na wyspie Rab, niedaleko słynnej Rajskiej Plaży, znajduje się plaża nudystyczna Sahara. Na plażę mogą Państwo dotrzeć na piechotę wyznaczoną ścieżką lub łódką. Jest to plaża piaszczysta, z dużą ilością cienia. Na plaży nie ma infrastruktury; jedzenie, napoje oraz owoce można kupić na przypływającym na plażę statku.

Kemping nudystyczny 'Monsena' koło Rovinja

fkk kemp monsena rovinjPlaża przy kempingu Monsena znajdującym się w pobliżu Rovinja jest typową plażą naturystyczną. Plaża Monsena jest jedną z najsłynniejszych plaż dla homoseksualistów w Europie. Jeśli planują Państwo „wakacyjny swing“, będą Państwo zachwyceni plażą Monsena.

Plaże dla naturystów na wyspie Krk

Njivice

Na polu kempingowym w Njivicach na wyspie Krk, 12 km od mostu prowadzącego na Krk, znajduje się dzika plaża dla naturystów o tej samej nazwie. Na odcinku pięciu kilometrów mają Państwo do dyspozycji około dziesięciu plaży żwirowych.

Rajska Plaża w Malinskiej

Plaża nudystyczna w miejscowości Malinska znana jest jako Rajska Plaża. Do plaży można dojść kamiennym deptakiem. Ponieważ w pobliżu plaży nie ma infrastruktury ani sklepów, sugerujemy zabranie ze sobą niezbędnych do plażowania akcesoriów.

Plaża 'Konobe' w Punacie

3 km od Punatu na wyspie Krk znajduje się plaża nudystyczna Konobe oraz kemping o tej samej nazwie. Zarówno kemping, jak i plaża są doskonale wyposażone, w związku z czym mogą tam Państwo beztrosko wypoczywać i cieszyć się pięknem morza oraz otoczenia. Jest to plaża żwirowa wyróżniona Błękitną Flagą.

Plaża 'Banczuluka' u Baszce

W pobliżu Baszki na wyspie Krk położona jest plaża nudystyczna Banczuluka oraz kemping o tej samej nazwie. Jest to plaża żwirowa, otoczona lasem sosnowym. W pobliżu, oprócz kempingu, znajduje się restauracja oraz sklep.

Plaża 'Iza Andrije' w Tisno na Murterze

fkk plaża iza andrije tisno wyspa murterPlaża Iza Andrije swoją nazwę zawdzięcza temu, że jest położona za kościołem świętego Andrzeja (Andrija). Plaża w miejscowości Tisno otoczona jest stuletnim sosnowym lasem, co gwarantuje wypoczynek najwyższej jakości zarówno w kryształowo czystym morzu, jak i na zacienionej plaży.

Plaże nudystyczne na wyspie Hvar

Plaża 'Jerolim'

Plaża św. Jerolim położona jest na wyspie o tej samej nazwie tuż obok wyspy Hvar (archipelag Wyspy Paklińskie). Według CNN jest to nudystyczna destynacja numer 1 na świecie. Kryształowo czyste morze, skaliste wybrzeże oraz chłód lasu sosnowego są najlepszą rekomendacją tego miejsca.

Plaża 'Stipanska'

Na wysepce Marinkovac, położonej w archipelagu Wyspy Paklińskie, znajduje się plaża nudystyczna Stipanska. Na plażę mogą Państwo dotrzeć taksówką wodną lub swoją łódką z wyspy Hvar. Jest to plaża żwirowa i skalista; znajdują się tutaj, w przeciwieństwie do innych plaż nudystycznych, prysznice, sklep i restauracja.

Plaża w Makarskiej – 'Nugal'

Przez Park Osejeva dotrą Państwo na plażę Nugal, na riwierze makarskiej, w pobliżu Tuczepa. Plaża pozbawiona jest infrastruktury, sugerujemy więc zabranie niezbędnych do plażowania akcesoriów. Jest to plaża żwirowa, na której mogą Państwo bez skrępowania cieszyć się słońcem i morzem.

W Breli plaża Vrulja

fkk plaża vruljaW pobliżu Breli na riwierze makarskiej znajduje się żwirowa plaża nudystyczna Vrulja. Plaża otoczona jest lasem sosnowym, jednak pozbawiona jest infrastruktury. Ze względu na usytuowanie dostęp do plaży jest ograniczony – najłatwiej tutaj dotrzeć łódką z Breli lub z Pisaka.

Plaże nudystyczne w Dubrowniku

Plaża 'Proizd'

W pobliżu zatoki i miejscowości Vela Luka na wyspie Korczula znajduje się wysepka Proizd z cudowną żwirową i skalistą plażą nudystyczną. Kamienie wyróżniają się tutaj wyjątkowym białym kolorem, morze natomiast ma barwę turkusowego błękitu. Cała wysepka, oprócz części zachodniej, to prawdziwy naturystyczny raj.

Plaża 'Lokrum'

fkk plaża lokrum dubrovnikW południowej części wyspy Lokrumu znajduje się plaża dla naturystów. Plaża leży w odległości zaledwie 5 minut spaceru od przystani. Lokrum, oprócz plaży nudystycznej, ma do zaoferowania skaliste zatoczki, w których mogą Państwo wypoczywać nie niepokojeni przez nikogo. Na środku wyspy jest restauracja, a pomiędzy wyspą i Dubrownikiem kilka razy dziennie kursuje statek.

Plaża 'Plat'

Dwanaście kilometrów na południe od Dubrownika, ukryta wśród skalnych ścian, znajduje się żwirowa plaża nudystyczna Plat idealna dla osób nielubiących tłumów i ceniących sobie prywatność. W pobliżu znajdują się prysznice oraz restauracja, gdzie znajdą Państwo chwilę wytchnienia od letniego skwaru.

Zgłoszenie do newslettera

Aby otrzymywać nasze nowości wpisz e-maila

Partner Chorwacja-Wczasy.com.PL

Chorwacja wczasy

Tworzenie stron internetowych WEB Marketing - Zarządzanie stronami internetowymi EasyEdit CMS