Nasz zespół

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści w dziedzinie marketingu, nauk informatycznych oraz lingwistyki (tłumacze). VIP-apartamani.hr w sumie mają 23 współpracowników, niektórzy są zatrudnieni, a niektórzy dla VIP-apartmani.hr pracują w charakterze bezpośrednich partnerów.

Celem naszych pracowników i współpracowników jest ułatwienie gościom znalezienie odpowiedniego zakwaterowania w Chorwacji oraz skontaktowanie gościa bezpośrednio z wynajmującym. Bardzo ważne jest dla nas, by wynajmujący byli również zadowoleni z usług, które oferujemy, dlatego codziennie pracujemy nad podwyższeniem poziomu jakości obsługi dzięki propozycjom i sugestiom, które nam składają, zawsze jesteśmy do ich dyspozycji, nieważne czy kontaktują się z nami mailem czy przez telefon. Dodatkowo staramy się zapoznawać naszych wynajmujących z nowinkami prawnymi, kŧóre codziennie się zmieniają i w ten sposób pomagać, by pracowali w zgodzie z obowiązującym prawem.

Wydaje nam się, że najważniejszą rzeczą jest obserwacja rynku, dostosowanie się do gości i naszych wynajmujących, a wszystko po to by promować turystykę chorwacką w kraju i za granicą.

Drodzy goście i wynajmujący, piszcie do nas, ponieważ każda sugestia i komentarz będą mile widziane, a my ze swojej strony będziemy się starać ze wszystkich sił i w możliwie najkrótszym czasie wdrożyć Państwa idee. Dziękujemy za korzystanie z naszych stron do rezerwacji zakwaterowania w Chorwacji i za promocję swoich możliwości kwaterunkowych!

Nazwa i siedziba firmy:

ADMIN obrt, Vl.Marina Nogalo
Marinci 68, 35000 Slavonski Brod, Hrvatska
NIP: 68675179764

Adresy naszych stron internetowych służących do zamieszczania ogłoszeń wynajmu prywatnych kwater:

www.vip-apartmani.hr
www.vip-apartmaji.si
www.vip-appartamenti.it
www.vip-ferienwohnungen.de
www.vip-apartamenty.pl
www.vip-apartmany.sk

www.hrvatskaapartmani.hr
www.apartments385.com
www.hrvaskaapartmaji.si
www.horvatorszagapartmanok.hu
www.croaziavacanza.it
www.ferienwohnungkroatien24.de
www.chorwacja-wczasy.com.pl
www.apartmany385.cz
www.croatiaapartamente.ro
www.kroatieappartementen.nl
www.horvatiaapartamenti.ru
www.croatieappartements.fr
www.chorvatskoapartmany.sk

Zgłoszenie do newslettera

Aby otrzymywać nasze nowości wpisz e-maila

Partner Chorwacja-Wczasy.com.PL

Chorwacja wczasy

Tworzenie stron internetowych WEB Marketing - Zarządzanie stronami internetowymi EasyEdit CMS