Rafting w Chorwacji

Rafting w Chorwacji
Rafting w Chorwacji
Rafting w Chorwacji
Rafting w Chorwacji
Rafting w Chorwacji
Rafting w Chorwacji
  • Rafting w Chorwacji
  • Rafting w Chorwacji
  • Rafting w Chorwacji
  • Rafting w Chorwacji
  • Rafting w Chorwacji
  • Rafting w Chorwacji

Rafting na Kupie

Rzeka Kupa w całym swoim biegu upiększa Gorski Kotar, który daje możliwość wzięcia udziału w raftingu na tej przepięknej rzecze krasowej. W raftingu na rzece Kupa mogą wziąć udział wszyscy od rodzin z dziećmi do miłośników przygód. Rafting rozpoczyna się w miejscowości Brod nad Kupą, która jest oddalona o godzinę jazdy z Rijeki. Wiosłuje się przez czystą zieleń rzeki do okolicznych piaszczystych i żwirowych rzecznych plaż, więc będą mogli Państwo dodatkowo skorzystać z kąpieli w rzece oraz kąpieli słonecznych.

Rafting na Zrmanji

Ta piękna rzeka krasowa i jej piękne kaskady z tufu wapiennego, przepiękne wodospady, wspaniałe wąwozy i krystalicznie czysta woda to wspaniałe miejsce na niezapomnianą przygodę, jaką jest rafting na rzece Zrmanja. Wiosną i jesienią rzeka wzbiera, dzięki czemu rafting jest szczególnie emocjonujący, za to latem rzeka jest spokojniejsza, co mimo wszystko nie zmniejsza jej atrakcyjności. Do Zrmajni mogą Państwo dotrzeć z Pakosztanów, Zadaru i Biogradu do Kasztela Żegarskiego w pobliżu Obrovca, a podróż trwa około półtorej godziny.

Rafting na Cetinie

"Zielona" dalmatyńska rzeka i jej wspaniały kanion, gęste lasy, które upiększają brzeg Cetiny, młyny rzeczne oraz jaskinie na pewno wprawią Państwa w zachwyt i wprowadzą do magicznego świata tej przepięknej rzeki. W raftingu na Cetinie mogą wziąć udział praktycznie wszyscy chętni, poczynając od dzieci w wieku powyżej 12 lat, kończąc na wymagających miłośnikach przygód, jedynym warunkiem jest umiejętność pływania. Tym, co czyni ten rafting szczególnym, jest możliwość zbadania jaskiń, skakania ze skał, pluskania się pod wodospadem oraz picia wody źródlanej. Sąsiedztwo Makarskiej i Splitu zapewnia ogromną popularność Penszicy, gdzie rozpoczyna się wycieczka.

Rafting na Dobrej

70 km od Zagrzebia, na trasie Zagrzeb - Karlovac - Duga Resa, w pobliżu miejscowości Zveczaj, mogą się Państwo oddać przygodzie, którą bez wątpienia jest rafting. W profesjonalnych pontonach do raftingu może się zmieścić dziesięć osób, a każdy ponton ma swojego szypera, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo załogi. Wszyscy członkowie załogi otrzymują kask, wiosło i kamizelkę ratunkową, a na łódce znajduje się również wodoodporny worek na aparaty fotograficzne, przy pomocy których zechcą Państwo na pewno uwiecznić zarówno przepiękną przyrodę rzeki Dobrej, jak i sam rafting.

Rafting na Mreżnicy

Rzeka Mreżnica oprócz raftingu pozwala na pływanie dwoma rodzajami kajaków. Byście mogli Państwo zdecydować, jaka forma Państwu najbardziej odpowiada, proponujemy spróbowania swoich sił podczas pływania każdą z trzech łódek. Oprócz poskramiania wodospadów od Zveczaja do Generalskiego stola kąpiel w czystej zielonej wodzie Mreżnicy stanowi jeden z punktów wycieczki. Rzecz Mreżnica zachwyci Państwa swoją piękną przyrodą i na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

Rafting na Unie

Rafting na rzece Una jest szczególnym przeżyciem. Na miłośników przygód i adrenaliny czekają wodospady o wysokości do nawet 20 m, a na rodziny z dziećmi i tych, którzy chcą się rozkoszować pięknem przyrody, spokojniejsze odcinki. Na Unie mają Państwo do dyspozycji trzy etapy raftingu, dla początkujących - rafting na etapie R2 Kostela, dla spragnionych adrenaliny - etap Sztrbaczki Buk oraz dla wszystkich, którzy pragną ekscytującej zabawy - rafting na etapie R3 Kostela. Przepiękna przyroda i czysta zielona woda zapierają dech w piersiach.

Zgłoszenie do newslettera

Aby otrzymywać nasze nowości wpisz e-maila

Partner Chorwacja-Wczasy.com.PL

Chorwacja wczasy

Tworzenie stron internetowych WEB Marketing - Zarządzanie stronami internetowymi EasyEdit CMS